Hyppää sisältöön

Valoisa 6. kerroksen kulmatoimisto

Valoisa, avara ja täysin muokattavissa oleva kuudennen kerroksen 264 m2 toimistotila odottaa seuraavaa toimijaansa. Tähän tilaan on helppo ihastua, sillä kolmeen suuntaan avautuvat vehreät näkymät ja ulkoseiniä halkovat ikkunarivistöt takaavat viihtyvyyden ympäri vuoden. Tästä tilasta kuljet kätevästi samassa talossa sijaitsevaan kattokerroksen kuntosaliin sekä uudenkarheisiin POOL-joustotiloihin.

Tämä tila sopii erityisesti yritykselle, jossa kaivataan omaa työskentelyrauhaa, sillä tila on tällä hetkellä jaettuna useampaan pienempään huoneeseen. Kokonaisuus on kuitenkin muokattavissa täysin tarpeidenne ja toiveidenne mukaan.

Tervetuloa Stella Business Parkiin

Yrityspuiston monipuoliset palvelut varmistavat, että työpäivien lomassa nautit herkulliset lounaat, pesetät autosi ja huollat kehoasi kuntosalilla tai kiropraktikon käsittelyssä. Voit jopa istahtaa etäpalaverin ajaksi parturi-kampaamon hellään huomaan tai järjestää kattokerroksen saunatiloissa yrityksenne afterworkit.

Olisiko tässä seuraava toimistonne?

 

Katso tilan pohjakuva Stella Business Parkin verkkosivut

 

Tilan tiedot

Osoite:Lars sonckin kaari 14
Tyyppi:Toimisto
Koko: 264 m²
Kerros: 6 / 7
Ominaisuudet:Ilmastointi, Avo- / kombitoimisto
Vapautuminen:Heti vapaa
Vuokrapyyntö:Kysy lisää
Palvelut

Aulapalvelu

Parturi-Kampaamo

Henkilöstöravintola

Laadukas kuntosali

Kattokerroksen saunatilat

Autopesula

Runsaasti parkkitilaa

Sähköautojen latauspisteitä

Postin pakettiautomaatti

Auditorio

Ikkunat kolmeen suuntaan

Saatavilla joustavaa lisätilaa POOLista

Sijainti

Bussipysäkki
180 m
Juna-asema
1,2 km
Lentokenttä
19 km
Raide-Jokeri
Tulossa 2024

Tämän tilan vuokraa

Nina Koskinen

Leasing Manager

Kohdevastaava

Tiina Tuomi-Lahtinen

Asset Manager

Muita vapaita tiloja

Stella Business Park